Інформація щодо можливих відхилень температурного режиму в опалювальних приміщеннях після початку опалювального періоду 2020-2021років

Інформація щодо можливих відхилень температурного режиму в опалювальних приміщеннях після початку опалювального періоду 2020-2021років

На виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.10.2020 №1632 «Про початок опалювального періоду 2020/2021 років у місті Києві», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечено подачу теплоносія до усіх багатоквартирних будинків зони теплопостачання, з урахуванням графіку підключення багатоквартирних будинків до мереж теплопостачання в опалювальний період 2020/2021 рр., наведеного в Додатку 2 до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  від 25.06.2020 року № 905 «Про підготовку міського господарства до осінньо-зимового періоду 2020/2021 років».

Транспортування теплової енергії від джерел виробництва Дарницька ТЕЦ-4 до споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» здійснюється оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»  тепловими мережами, які перебувають на балансі оператора зовнішніх інженерних мереж.

Запуск та налагодження режиму роботи внутрішньобудинкових систем теплоспоживання (опалення) багатоквартирних будинків, усунення порушень в їх роботі (повітряні пробки, пошкодження, пориви, та ін.) здійснюється балансоутримувачами багатоквартирних  будинків.

Слід зазначити, що надання якісних послуг з теплопостачання можливе лише за наступних  умов:

  • належної експлуатації та виконання оператором зовнішніх інженерних мереж заходів по підготовці теплових мереж до опалювального періоду, згідно вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України № 71 від 14.02.2007р., зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 05.03.2007р. за № 197/13464;
  • виконання оператором зовнішніх інженерних мереж заходів по підготовці теплових пунктів до опалювального періоду та балансоутримувачами  багатоквартирних  будинків  заходів по підготовці багатоповерхових будинків до опалювального періоду, згідно  вимог  Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008р. № 620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.12.2008р. за № 1310/16001.

Надаємо інформація про аварійні відключення ділянок теплових мереж та усунення пошкоджень на теплових мережах оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» після початку опалювального періоду 2020-2021 років:

28.10.2020р. – внаслідок аварії на ділянці магістрального трубопроводу Ду-800 було відключено теплопостачання до споживачів житлового масиву по вулицях Тростянецька, Вірменська, Вербицького, Декабристів, Ревуцького, Харківське Шосе та ін. (всього 139 будинків).

29.10.2020р. – внаслідок аварії на відгалудженні трубопроводу Ду-300 було відключено теплопостачання до споживачів житлового масиву по вулицях Вірменська, Вербицького, Декабристів, Харківське Шосе, Бажана та ін. (всього 45 будинків).

Локалізація аварій (усунення пошкоджень) на ділянках трубопроводів здійснювалось оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в термін до 07.11.2020р.

Відповідно, теплопостачання відключених будинків, внаслідок аварій на теплових мережах, було відновлено з 08.11.2020 р.

Слід зазначити, що 49 багатоквартирних будинків Дарницького району м. Києва, внаслідок не виконання заходів по підготовці до опалювального періоду, не отримали акти готовності встановленої форми, та були підключені на початку опалювального періоду, як виняток, з метою недопущення зростання соціальної напруги серед мешканців будинків. Серед них, багатоквартирні будинки по вул. Тростянецькій, 6-А, 6-Б,  вул. Харківське шосе, 154-А, вул. Харківське шосе, 174  та інші. Крім того, ще 19 багатоквартирних будинків підключені по аварійній схемі теплопостачання (аварійним перемичкам), внаслідок не виконання заходів по підготовці до опалювального періоду центральних теплових пунктів оператором зовнішніх інженерних мереж. 

В свою чергу, КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» гарантувала, що впродовж опалювального сезону 2020-2021 років буде забезпечено належну експлуатацію внутрішньобудинкових теплових мереж зазначених будинків та належні умови для передачі теплової енергії та гарячої води внутрішньобудинковими мережами.

Враховуючи вищевикладене  повідомляємо, що  забезпечення належних параметрів послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які надаються споживачам багатоквартирних будинків, можливе лише за умови консолідованої співпраці виробника теплової енергії та виконавця послуг – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», оператора зовнішніх інженерних мереж – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та балансоутримувача житлових будинків – КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва».