Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

                              Додаток 3

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу на довкілля

_____________15.02.2019_____________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі

з оцінки впливу на довкілля (автоматично

генерується програмними засобами ведення

Реєстру, не зазначається суб’єктом

господарювання)

______________20192152858__________________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на

довкілля планової діяльності)

 

Оголошення

про початок громадського обговорення звіту

з оцінки впливу на довкілля

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» передбачає впровадження заходів щодо реконструкції ТЕЦ, з метою підвищення ефективності виробництва електричної та теплової енергії, підвищення рівня економічності, надійності та маневреності генеруючого та допоміжного обладнання, виконання екологічних заходів, які направлені на зниження негативного впливу роботи станції на навколишнє середовище.

Земельна ділянка, де передбачається основний обсяг проведення робіт, являє собою територію діючої теплоелектроцентралі ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (у минулому – Дарницька ТЕЦ) і розташована у Північній лівобережній планувальній зоні, у Дніпровському адміністративному районі м. Києва. На даний час на ділянці існують будівлі і споруди ТЕЦ, під’їзні колії, склад вугілля та зелені насадження. Ділянка розташована в межах території промислового району «Дніпровський». В межах кварталу ділянка займає майже всю територію кварталу, обмеженого пров. Гната Хоткевича, вулицями Віскозною, Академіка Бутлерова, Павла Усенка та Гната Хоткевича.

Цільове призначення земельної ділянки – «11.04 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури». В межах санітарно-захисної зони ТЕЦ розташовані лише комунальні, виробничі та транспортні підприємства та установи. Ділянка в повній мірі забезпечена інженерними мережами. Передбачається проведення комплексу робіт з виведення з експлуатації золошлаковідвалу ТЕЦ, що розташовано вздовж вул. Здолбунівська у Дарницькому адміністративному районі м. Києва

 1. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», код ЄДРПОУ 37739041, 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд.28, оф. 20, тел.(044) 277-68-00

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство екології та природних ресурсів України, що розташоване за адресою: 03035,

м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-64, (044) 206-31-15,        контактна особа Шимкус Марина Олександрівна.

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Висновок з оцінки впливу на довкілля, у якому визначено допустимість провадження такої планованої діяльності, Міністерство екології та природних ресурсів України, відділ оцінки впливу на довкілля, Закон України «Про оцінку впливу на довкілля».

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться 22.07.2019 р. о 12-30 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», що розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01001.

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство екології та природних ресурсів України, що розташоване за адресою: 03035,

м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-64, (044) 206-31-15,        контактна особа Шимкус Марина Олександрівна.

 1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство  екології та природних ресурсів України, що розташоване за адресою: 03035,

м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-64, (044) 206-31-15, e-mail. m.shimkus@menr.gov.ua контактна особа Шимкус Марина Олександрівна.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 298 аркушах.

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.
 1. Приміщення державної адміністрації у Дарницькому р-ні м. Києві, 02660, м. Київ, вул. О. Кошиця,11, понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45;
 2. Приміщення державної адміністрації у Дніпровському р-ні м. Києві, 02094, м. Київ, бульвар Праці, 1/1, понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 17.00
 3. Приміщення центральної прохідної ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», 02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 20, з 8.00 до 17.00, тел. (044) 277-68-00, контактна особа Шишкін Дмитро Львович.

ЗВІТ з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності зі здійснення реконструкції цілісного майнового комплексу ТЕЦ ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”