Повідомлення про проведення відкритих слухань

Повідомлення про проведення відкритих слухань

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991 Товариство з обмеженою відповідальністю “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” повідомляє:

Що 26.03.2019 року о 09:30

у приміщенні Українського Національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх, зал № 2

відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

  1. Перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2019 рік;
  2. Перегляду та внесення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2019 рік.
  3. Перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;
  4. Перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» .

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: darntec4@gmail.com або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 20.

Зауваження та пропозиції приймаються з 16.03.2019 по 25.03.2019 р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 15.03.2019 р.

 

Обгрунтування 1

Обгрунтування 2

Обгрунтування 3

 

Протокол 1

Протокол 2