На ТОВ «Євро-Реконструкція» відзначили День енергетика!

На ТОВ «Євро-Реконструкція» відзначили День енергетика!

22 грудня в актовій залі підприємства ТОВ «Євро-Реконструкція» відбулись урочистості з нагоди Дня енергетика. Для трудового колективу звучали вітання від генерального директора – В’ячеслава Селіванова та місцевої влади!

Директор звернувся з привітальним словом, подякував колективу за невтомну працю, командну професійну роботу та з великим задоволенням та теплими словами для кожного, вручив відзнаки від підприємства та Київської міської державної адміністрації: почесними грамотами, грамотами та подяками нагороджені співробітники товариства.

Я дякую вам за вашу роботу.. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя, удачі та успіхів! Нехай надійнішою опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім! Миру та злагоди! Зі святом! – зазначив В’ячеслав Селіванов!

Привітати колектив станції зі святом прийшли перший заступник голови Дніпровської РДА Віктор Сушинець разом з начальником управління житлово-комунального господарства – Надією Косар.

Подякувавши енергетикам за тепло та світло в домівках, нагородили співробітників ТЕЦ відзнаками від Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві.

Загалом відзнаками та грамотами за сумлінну та наполегливу працю було нагороджено більше ста працівників ТОВ «Євро-Реконструкція»!