Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія!

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає Вашу увагу на роз’яснення Уряду, щодо того, що робити з невикористаною субсидією, більше інформації на урядовому порталі Teplo.gov.ua.

Споживачі комунальних послуг, які отримують субсидію, мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористані субсидійні кошти. Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

Якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію «заднім числом» за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшеної за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії.

Отже, субсидія, яку таке домогосподарство отримало готівкою у березні та отримає у квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів та наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім’ї.