ТОВ “Євро-Реконструкція” звертає увагу, що у квитанціях листопада не буде вказана субсидія!

ТОВ “Євро-Реконструкція” звертає увагу, що у квитанціях листопада не буде вказана субсидія!

Дорогі споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» повідомляє про те, що у платіжках за послуги з централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання, які Ви отримаєте у листопаді – не буде зазначений розмір призначеної субсидії. Це пов’язано з неполадками програмного забезпечення «Житлові субсидії».

Через некоректну роботу програмного забезпечення «Житлові субсидії» і у зв’язку з внесеними змінами в порядок призначення житлової субсидії, в платіжках за вказані вище послуги, які споживачі отримають в листопаді, не буде відображено розмір призначеної субсидії. Але після усунення зазначеного недоліку в квитанціях споживачів, які отримують субсидію, буде відображена сума призначеної субсидії одразу за два місяці: жовтень і листопад.

Тобто, споживачам, яким призначили субсидію, за жовтень необхідно буде сплатити за житлово-комунальні послуги в повному обсязі, відповідно до суми, вказаної в квитанції, а далі буде проведено перерахунок з урахуванням суми субсидії. І в квитанції, яку Ви отримаєте у грудні, буде вказано субсидію одразу за два місяці.