Сплачуйте за спожиті послуги вчасно та в повному обсязі задля уникнення заборгованості!

Сплачуйте за спожиті послуги вчасно та в повному обсязі задля уникнення заборгованості!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає Вашу увагу на необхідність своєчасно сплачувати за спожиті послуги із централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Загальна сума заборгованості споживачів перед підприємством за тепло та гарячу воду у квітні склала понад 550 млн гривень. Насамперед, основна частина заборгованості у населення, це 452 млн гривень.

Товариство працює відповідно до чинного законодаства, та звертає Вашу увагу, що з 1 травня 2019 року набере чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в частині нарахування пені на заборгованість, що склалася. Відповідно до Закону за кожен день прострочення платежу пеня становитиме 0,01%, або 3,65% за рік.

Водночас загальний розмір пені не може перевищувати суми боргу. Пеню почнуть нараховувати з першого робочого дня, що йде за останнім днем граничного строку внесення плати.

Щиро сподіваємося на вашу свідомість, оперативність реагування і співпрацю. Сплачуйте за спожиті послуги вчасно та в повному обсязі задля уникнення заборгованості!

Також ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за отримані послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води!