Аварійно-рятувальні служби міста відпрацювали дії захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на газовому трубопроводі на території ТОВ «Євро-реконструкція»!

Аварійно-рятувальні служби міста відпрацювали дії захисту населення і територій при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на газовому трубопроводі на території ТОВ «Євро-реконструкція»!

22 листопада відповідно до плану навчань на території ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» умовно сталася аварія газового трубопроводу, в результаті ушкодження на подаючому газопроводі виник виток газу та його загорання, що призвело до зупинки теплоелектроцентралі, в результаті якої два райони Києва залишилися без тепла. А це більше півтори тисячі споживачів Дніпровського та Дарницького районів, серед них: житлові будинки, дитячі садочки, школи, лікувальні заклади та інші відомчі будинки.

Силами аварійних бригад ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», Районних теплових мереж «Дарниця», Київської аварійно-рятівної служби Київської міської державної адміністрації, Дніпровського районного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у м. Києві та Публічного акціонерного товариства «Київгаз» було ліквідовано аварію та проведені відновлювальні роботи для забезпечення теплопостачання споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Державна пожежно-рятувальна частина ліквідувала пожежу, що виникла в результаті пориву газового трубопроводу, далі київською аварійно-рятувальною службою було локалізовано виток газу з мережі, а служба газу – зупиняла подачу газу, шляхом здавлювання мережі високого тиску та накладання бандажу.

До навчань було залучено 10 одиниць спеціальної техніки.

В ході проведення  спеціального об’єктового навчання на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» була продемонстрована модель небезпечної ситуації та виконання заходів по її локалізації та ліквідації, було відпрацьовано дії оперативного персоналу при ліквідації аварії на газопроводі високого тиску, спільні дії оперативного персоналу станції, членів ДПД, міської пожежно-рятувальної служби «Київгаз», організація гасіння пожежі та інформування відповідних служб та державних установ.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» висловлює подяку всім службам, які були залучені до командно-штабних навчань!