Боржники за житлово-комунальні послуги отримають додаткове фінансове навантаження! Якщо ви серед них – терміново сплатіть заборгованість!

Боржники за житлово-комунальні послуги отримають додаткове фінансове навантаження! Якщо ви серед них – терміново сплатіть заборгованість!

Шановні споживачі!

Нагадуємо Вам про необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, з метою уникнення додаткового фінансового навантаження під час примусового стягнення заборгованості.

Обов’язок споживача по сплаті комунальних послуг вчасно виникає на підставі норм чинного законодавства. І кожен власник нерухомості зобов’язаний своєчасно вносити плату за житло і комунальні послуги. Даний обов’язок виникає одразу після реєстрації права власності на житлове приміщення, більш того, не має значення чи проживає власник квартири (будинку) там реально чи ні. 

Відповідно до ч.2 ст 625 ЦК, боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання – оплату комунальних послуг, на вимогу підприємства, яке надає послуги, зобов’язаний виплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також відсоток річних від простроченої суми.

Якщо споживач має заборгованість за житлово-комунальні послуги і відмовляється сплатити її в добровільному порядку або укласти договір реструктуризації, то така заборгованість стягується в судовому порядку. 

В разі відмови боржника від добровільного виконання рішення суду, судовий наказ направляється до органу Державної виконавчої служби, для примусового стягнення.

Невиконання боржником вимог судового наказу може привести до арешту рухомого та нерухомого майна з подальшою їх реалізацією (ст. 56 Закону України «Про виконавче провадження») або при наявності умислу боржника – до відкриття кримінального провадження за статтею 382 Кримінального кодексу України – «невиконання судового рішення».

Так, в першу чергу, відбувається списання активів, тобто грошових коштів боржника в національній та іноземній валютах. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються і зараховуються на відповідні рахунки органів державної виконавчої служби, приватного виконавця, про що складається акт.

Якщо у боржника відсутні грошові кошти та інші цінності, здатні погасити борг, йде звернення стягнення на цінне рухоме майно – автомобіль, дорога побутова техніка або земля.

Враховуючи вищенаведене, з метою уникнення стягнення заборгованості в примусовому порядку, ТОВ «Євро-Реконструкція» рекомендує споживачам, які мають борг, терміново його сплатити.

При відсутності можливості сплатити борг у повному обсязі, пропонуємо укласти з ТОВ «Євро-Реконструкція» договір реструктуризації заборгованості та розраховуватись за індивідуальним графіком.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Євро-Реконструкція» за адресою м. Київ, вул. Павла Усенка, 3; телефон для довідок : (044) 277-6-277.

З повагою, адміністрація ТОВ «Євро-Реконструкція»!