Інформація щодо початку опалювального періоду 2019-2020 рр по зоні теплопостачання ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Інформація щодо початку опалювального періоду 2019-2020 рр по зоні теплопостачання ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

     Шановні споживачі!

       Повідомляємо Вас, що відповідно до розпорядження від 24.10.2019р. № 1853 Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) опалювальний період 2019-2020рр. для житлових будинків м. Києва (незалежно від форм власності та відомчої належності) розпочато  з 25.10.2019р.

         Підключення житлових будинків м. Києва до мереж теплопостачання проводиться згідно затвердженого графіку (протягом 10 діб). Дата підключення кожного житлового будинку до мереж теплопостачання фіксується в наряді на підключення, який оформлюється представниками виконавця послуг – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та балансоутримувача житлового будинку (керуючої компанії, ЖБК, ОСББ) по факту початку запуску  системи опалення житлового будинку. Виконання технічних заходів по запуску  системи опалення житлового будинку, налагодження гідравлічного режиму теплопостачання та витрат теплоносія забезпечується персоналом балансоутримувача житлового будинку.

        Виконання повного комплексу заходів із запуску  системи опалення житлового будинку та налагодження гідравлічного режиму теплопостачання потребує певного проміжку часу (в середньому від трьох до п’яти  діб). При цьому відпуск теплової енергії для забезпечення теплопостачання житлового будинку розпочинається з моменту початку  запуску  системи опалення.

         Після закінчення виконання балансоутримувачем житлового будинку комплексу заходів із запуску системи опалення, у разі фіксації відхилень температурного режиму у квартирах (приміщеннях) споживачів нижче встановлених санітарних норм (+18°С),  виконавець послуг, згідно отриманих заявок від споживачів після оформлення відповідних актів замірів у квартирі споживача,  проводить перерахунок обсягів та вартості наданих послуг, з дотриманням вимог Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010р. № 151.

 

З повагою адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»