Мінрегіон оприлюднив для громадського обговорення Проект розміру граничної абонплати для комунальних послуг!

Мінрегіон оприлюднив для громадського обговорення Проект розміру граничної абонплати для комунальних послуг!

Шановні споживачі!

Як повідомляє інформаційний ресурс ” Нова комунальна Україна “, Мінрегіон оприлюднив для громадського обговорення дуже цікавий проект про абонплату. Адже за новим законом про ЖКП, значна частина якого набере чинності з 1 травня 2019 року, абонплата виокремлена із загального тарифу за комунальну послугу, яка надається за ІНДИВІДУАЛЬНИМИ договорами. За задумом законодавців, її мешканці мають бачити у квитанції окремо, а не в складі кожного кубометра, гігакалорії чи квадратному метрі.

За підрахунками Нова комунальна Україна, запропонована абонплата за послуги становитиме майже 33 гривні/міс. для таких комунальних послуг як, ЦО, ГВП, ХВП і водовідведення, і 15,56 гривні за поводження з відходами.

Діє принцип: один виконавець послуги – одна абонплата, навіть якщо він надає кілька послуг. До прикладу, якщо ЦО і ГВП у вас від ТОВ “Євро-Реконструкція”, то абонплата до підприємства сплачується один раз за обидві послуги. Теж саме по холодній воді й каналізації та інших комунальних послугах.

З проектом можна ознайомитися за посиланням – https://goo.gl/S8u7eK

Зауваження та пропозиції до проету можна відправляти протягом місяця, тобто до 18 жовтня  – https://goo.gl/eg46wX

Звертаємо Вашу увагу, що це: 

  • лише ПРОЕКТ;
  • це гранична абонплата, тобто встановлення “верхньої” межі;
  • абонплата застосовується тільки у випадку індивідуальних договорів між споживачем у багатоквартирному будинку і виконавцем послуги (може бути варіант, коли будинок – колективний споживач)!