На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» готують обладнання до посиленої роботи взимку!

На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» готують обладнання до посиленої роботи взимку!

Для забезпечення надійного теплопостачання частини житлового масиву м. Києва, в рамках затвердженої ремонтної програми та підготовки обладнання до роботи в опалювальний період, передбачено проведення комплексу ремонтних та налагоджувальних робіт на основному та допоміжному обладнанні станції.

Серед основних напрямів з підготовки ТЕЦ до опалювального періоду було визначено:

  • ремонт обладнання Електричного цеху;
  • відновлення скруберів та труб «Вентурі» котлоагрегату ст. №9;
  • ремонт системи гідро золовидалення, золозмивних насосів та дренажних насосів;
  • ремонт ТГ-6 та ремонт ТГ-7;
  • ремонт Д6 та № 4 з подовженням терміну експлуатації;
  • експертно технічне обстеження живильних та парових трубопроводів з подовженням терміну експлуатації;
  • ремонти деаераторів високого тиску та деаераторів підживлення теплових мереж;
  • ремонт системи пожежогасіння;
  • ремонт котлоагрегату ТП-47 ст. № 10, модернізація котлоагрегату ТП-13  ст. № 9  та пилосистеми 9-А, Б, модернізація котлоагрегату  ТП-47 ст. № 7  та пилосистеми 7-А, Б.

Підготовка устаткування до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проходить згідно з планом, на сьогодні виконано в повному обсязі та виконано частково більшість запланованих заходів.

Крім того, разом з КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» проведено гідравлічні випробування зовнішніх тепломереж в зоні теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», силами оператора мереж проведено роботу з усунення виявлених пошкоджень.

 

Минулий опалювальний сезон Дарницька ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» відпрацювала безперебійно і з високими виробничими результатами. Задля забезпечення надійної роботи теплоелектроцентралі і під час наступного опалювального сезону, обладнання ТЕЦ потребує своєчасного ремонту та налагодження, адже більшість устаткування працює уже понад 40-55 років – з дня пуску першого турбоагрегату.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Дарницька ТЕЦ – 4 ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» працює в режимі комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Підприємство здійснює виробництво та постачання теплової енергії та надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів м. Києва.  Серед них мешканці Дніпровського та Дарницького районів міста Києва, близько 300-т тисяч споживачів.