На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тривають роботи з реалізації програми комплексної реконструкції газоочисного обладнання теплоелектроцентралі

На ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тривають роботи з реалізації програми комплексної реконструкції газоочисного обладнання теплоелектроцентралі

Сьогодні на ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” працюють над будівництвом електрофільтру на котлоагрегаті ст.№7, другого з п’яти запланованих. На заміну застарілій системі газоочищення з мокрими скруберами Вентурі прийде ще один сучасний електрофільтр, обладнаний системою сухого пневмозоловидалення. Загальна вартість будівництва складає 118  млн. грн.

Спеціалістами вже завершено підготовчі роботи з будівництва електрофільтра та власне розпочато будівництво.

У ході проведення підготовчих робіт демонтовано споруди та конструкції, виконано переніс трубопроводів, демонтовано скруберне відділення котлоагрегату ст.№7 з трубами Вентурі. Також демонтовано газоходи, димососи та борова котла ст.№7 до димових труб. Підготовлено котлован під електрофільтр та компресорну станцію.

На сьогодні завершено роботи по монтажу буроін’єкційних паль та відбувається монтаж системи сухого пневмозоловидалення від проміжного силосу до майбутнього електрофільтру.

Паралельно до демонтажних/монтажних та будівельних робіт проводиться укрупнена збірка металоконструкцій майбутнього електрофільтру.

Завершити будівельні роботи електрофільтру котлоагрегату ст. №7 планується до кінця 2020 року.

Разом з тим, на даний час розробляється проектна документація на будівництво наступних електрофільтрів енергетичних котлоагрегатів ст. №8, ст.№9, ст.№5. Будівництво яких ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» планує включити до інвестиційної програми підприємства на 2021 рік.

______________________________________________________________________________________________________

Нагадуємо, що наприкінці 2018 року на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» введено в експлуатацію перший з п’яти електрофільтрів на котлоагрегаті ст. №6, загальною вартістю 98, 6 млн. грн.

Експлуатація електрофільтру дала змогу зменшити викиди твердих частинок на даному котлоагрегаті у 80 разів та досягти концентрацію по викидам пилу на рівні 15-20 мг/м3, що відповідає європейським вимогам. Таким чином, будівництво одного фільтру у 2019 році вже дало можливість знизити викиди пилу ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” в середньому на 20-25%, в залежності від режиму роботи теплоелектроцентралі.

В результаті реалізації всіх етапів програми реконструкції буде поступово досягнуто сучасні та перспективні значення по викидах забруднюючих речовин у повітря.