Нагадуємо про необхідність предачі показників лічильників гарячої води!

Нагадуємо про необхідність предачі показників лічильників гарячої води!

Шановні споживачі!

Нагадуємо про необхідність передачі показників Ваших приладів обліку. На підставі переданих Вами фактичних показань квартирних лічильників гарячої води у наступному місяці Ви отримаєте готові до сплати платіжки.

Не виходячи з дому Ви можете здійснити передачу показників індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води (з 10 по останнє число поточного місяця включно, вказавши: о/р, адресу, дату, поточні та попередні показники лічильника) наступним чином:

– за телефоном: (044) 277-6-277 (у тоновому режимі);

– за допомогою мобільного додатку VIBER (066) 993-20-10;

– за телефонами: (044) 292-02-57, (044) 292-02-13;

– в особистому кабінеті на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (https://cabinet.tec4.kiev.ua/wb4tecls/login/auth)

Обирайте зручний для Вас спосіб та передавайте показники лічильників у визначені строки!

______________________________________________________________________________________________________
ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” нагадує, про те, що нарахування обсягів наданих послуг з централізованого постачання гарячої води споживачам, у разі закінчення терміну періодичної повірки засобів  розподільного обліку гарячої води протягом періоду введення карантину, буде проводитись відповідно до вимог п. 15 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, згідно  із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці.

У разі не проведення споживачами в місячний термін після завершення карантину, періодичної повірки вузлів обліку, в яких протягом  періоду  введення карантину закінчився термін повірки, вузли обліку будуть зняті  виконавцем послуг з абонентського обліку.

Залишайтеся вдома та будьте здорові!