Нагадуємо, що з 1 жовтня у квитанціях на оплату комунальних послуг знижка враховуватися не буде!

Нагадуємо, що з 1 жовтня у квитанціях на оплату комунальних послуг знижка враховуватися не буде!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує, споживачам, що  відповідно до постанови Кабінету міністрів України, з 1 жовтня 2019, субсидії пільговим категоріям населення виплачуватимуться у готівковій формі.

Тобто у квитанціях, які ви отримаєте за жовтень місяць, буде вказана повна сума, нарахована на оплату комунальних послуг, без врахування знижки відповідно до нових правил нарахування субсидії.

Кошти надходитимуть на рахунок банку, обраного пільговиком із переліку партнерів Мінсополітики.

Виплачуватимуть пільгу на комуналку за двома схемами:

безготівкова форма, призначатиметься усім пільговикам автоматично, без особистого звернення. Кошти надходитимуть на персональний особовий рахунок в Ощадбанк. А звідти — автоматично перераховуватимуться на оплату житлових та комунальних послуг;

готівкова форма, призначатиметься на підставі заяв, поданих пільговиками до «Прозорих офісів» міста. Її потрібно подати з 1 до 15 жовтня, і вказати у заяві номер рахунку в «Ощадбанку» або відділення «Укрпошти», якщо людина бажає отримувати готівку поштою. 

Нагадуємо, що Ваші своєчасні розрахунки за спожиті послуги дозволять ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” продовжувати якісно та безперебійно надавати послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Будьте відповідальними споживачами не поповнюйте лави боржників!