Нагадуємо: Центр обслуговування споживачів відновив прийом громадян

Нагадуємо: Центр обслуговування споживачів відновив прийом громадян

Шановні споживачі!

Повторно інформуємо, що з 1 грудня 2020 року в Центрі обслуговування споживачів ТОВ «Євро-Реконструкція» (вул. Павла Усенка, 3) відновлено прийом громадян.

Прийом споживачів проводиться виключно за наявності засобів індивідуального захисту та з дотриманням соціальної дистанції, передбаченої карантинними обмеженнями.

Звертаємо Вашу увагу, що абсолютно усі звернення, отримані на адресу підприємства (надані особисто, надіслані на електронну адресу, залишені у скриньці або в будь-який інший запропонований підприємством спосіб) без виключень опрацьовуються.

До спеціалістів Центру обслуговування споживачів в день надходить понад 150 звернень. Лише за листопад 2020 року отримано близько 4000 листів зі зверненнями від споживачів.

Нагадаємо, що також консультації для споживачів продовжують проводити онлайн.

Для реєстрації звернень та консультацій працює контактний багатоканальний телефон Центру обслуговування споживачів: (044) 277-6-277.

Для направлення електронних звернень працює 7 електронних адрес, в залежності від теми звернення. (Електронні адреси з описом тем розміщені на офіційному веб-сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» у розділі «Контакти»: http://tec4.kiev.ua/contacts).

Також, Ви можете залишити Ваші звернення у поштовій скриньці, розміщеній на будівлі Центру обслуговування споживачів ТОВ «Євро-Реконструкція»  (вул. Павла Усенка, 3).