Необхідність термінової оплати існуючої заборгованості!

Необхідність термінової оплати існуючої заборгованості!

Шановні  споживачі, 

послуг  централізованого опалення та постачання гарячої води!

 

         Повідомляємо Вас, що відповідно до вимог чинного законодавства (Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, типових договорів про надання відповідних послуг), споживачі зобов’язані проводити своєчасну оплату за надані послуги в установлені терміни.

         Порушення окремими споживачами  вимог чинного законодавства, в частині наявної заборгованості за надані послуги, створює значні фінансові перешкоди для Виконавця послуг при закупівлі матеріалів для своєчасного проведення ремонту та обслуговування теплофікаційного обладнання, а також  закупівлі палива, що в свою чергу ставить під загрозу своєчасний  початок та надійне проходження  наступного опалювального періоду  2019-2020 рр.

        З метою недопущення зриву опалювального періоду, правовим управлінням ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», сумісно з судовими органами та державною виконавчою службою, проводяться широкомасштабні заходи спрямовані на примусове стягнення заборгованості, накладення арешту на банківські рахунки та рухоме і нерухоме майно боржників.

      Після закінчення опалювального періоду 2018-2019 рр., відповідно до виданих судових наказів та винесених постанов про  відкриття виконавчих проваджень, накладено арешт на банківські рахунки, рухоме і нерухоме майно 658 боржників ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ». При цьому боржники понесли додаткові фінансові витрати, крім суми заборгованості за надані послуги  із боржників були стягнуті витрати судового збору, інфляційні, пені, 3% річних.

         Враховуючи вищевикладене, попереджаємо споживачів, які мають борги за надані послуги, про необхідність термінової оплати існуючої заборгованості, що є запорукою збереження їх власного майна.   

               

                         З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»