НКРЕКП презентувано мобільний додаток «Енергетика Онлайн»: більше про нього!

НКРЕКП презентувано мобільний додаток «Енергетика Онлайн»: більше про нього!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає Вашу увагу, що відтепер можна оперативно отримувати інформацію щодо діючих тарифів на сплату житлово-комунальних послуг за допомогою мобільного додатку «Енергетика Онлайн».

Нещодавно Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), спільно з аналітичний центр DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач.

Також, в ньому зберігатиметься оновлювальна автоматична довідка про діючі тарифи та механізм для перерахунку спожитих послуг по платіжці.

Мобільний додаток надає можливість споживачам:

  • отримати оперативну інформацію про діючі тарифи та порівняти їх з ціновими пропозиціями, які діють у сусідніх областях;
  • перевірити рахунок за послуги електро – та газопостачання;
  • знайти відповіді на актуальні запитання щодо надання субсидії, термінів оплати рахунків за послуги, погашення заборгованості, енергозбереження тощо;
  • оцінити роботу центрів обслуговування операторів мереж та постачальників газу і електроенергії;
  • контролювати розробку та виконання інвестиційних програм і надавати пропозиції щодо їх покращення.

НКРЕКП, у свою чергу, братиме до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією під час роботи з ліцензіатами.

Мобільний додаток можна завантажити з Google Play за назвою EnergyOnline. У березні 2019 року додаток стає доступний для завантаження в App Store, на офіційних сайтах НКРЕКП та DiXi Group.

Більш детально на офіційній сторінці НКРЕКП