Опалювальний сезон 2018-2019 рр. завершується для киян з 6 квітня!

Опалювальний сезон 2018-2019 рр. завершується для киян з 6 квітня!

Дорогі споживачі!

Опалювальний сезон 2018-2019 рр. для киян, у тому числі споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», уже добігає свого кінця і офіційно закінчується з 6 квітня, як і минулого року. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко. Про це на прес-брифінгу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Більш детальна інформація доступна за посиланням: https://kyivcity.gov.ua

Рішення про завершення опалювального сезону орган місцевого самоврядування приймає, виходячи з погодних умов, враховуючи, що середньодобова температура повітря упродовж трьох діб поспіль не опускається нижче 8 градусів тепла. За інформацією Укргідрометцентру температура повітря буде підвищуватись.

Крім того, установи соціальної сфери будуть відключати від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих установ.

Після остаточного завершення опалювального сезону на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» котлоагрегати станції переведуть в режим підігріву води, буде проведено гідравлічні випробування мереж та розпочнеться ремонт технічного обладнання ТЕЦ з метою його підготовки до наступного опалювального періоду.