Роз’яснення для споживачів про можливі відхилення обсягів та вартості наданих послуг з централізованого опалення у розрахункових періодах!

Роз’яснення для споживачів про можливі відхилення обсягів та вартості наданих послуг з централізованого опалення у розрахункових періодах!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУЦІЯ» надає роз’яснення щодо можливих причин відхилень обсягів та вартості наданих послуг з централізованого опалення у розрахунковий період.

Нарахування обсягів та вартості наданих послуг з централізованого опалення споживачам житлових будинків, які оснащені вузлами комерційного обліку теплової енергії, здійснюється Виконавцем послуг – ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з урахуванням показників відповідних вузлів комерційного обліку.

Слід зазначити, що регулювання витрат теплоносія (теплової енергії) для забезпечення оптимального температурного режиму в у квартирах житлового будинку здійснюється Балансоутримувачем житлового будинку, при цьому Виконавець послуг фіксує фактичне споживання будинком теплової енергії та здійснює розподіл загальних обсягів спожитої теплової енергії між споживачами будинку.

Враховуючи, що вузли комерційного обліку теплової енергії, які встановлені на житлових будинках по зоні надання послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», не оснащені обладнанням, що забезпечує дистанційну передачу показників – модемами, у Виконавця послуг відсутня можливість зняття фактичних показників із усіх вузлів обліку, які встановлені на житлових будинків на кінцеву дату звітного періоду (календарного місяця).

Відповідно, зняття показань будинкових вузлів комерційного обліку теплової енергії здійснюється Виконавцем послуг протягом кожного звітного періоду (місяцю) та розраховується на останню дату звітного періоду. Коригування відхилень, між розрахованими на останню дату звітного періоду та фактичними даними будинкового вузла комерційного обліку теплової енергії, здійснюється виконавцем послуг в наступному звітному періоді. Остаточне коригування здійснюється виконавцем послуг після закінчення опалювального сезону. Відомості зняті з первинної бази даних вузла комерційного обліку за кожний звітний період зберігаються у Виконавця   послуг та надаються споживачам, згідно їх запитів, для можливості перевірки коректності нарахувань у кожному звітному періоді опалювального сезону та в цілому за опалювальний сезон.

Додатково повідомляємо, що в рахунку на оплату послуг з централізованого опалення  вказується наступна інформація:

–    загальний обсяг теплової енергії спожитої  побутовими споживачами (населенням)  житлового будинку (під’їзду) без врахування обсягів теплової енергії спожитої юридичними  особами  та фізичними особами-підприємцями  власниками (орендарями) нежитлових приміщень будинку;

 –   загальна опалювальна площа квартир будинку, які не оснащені індивідуальними вузлами розподільного обліку теплової енергії;

 –   опалювальна площа квартири споживача;

–  обсяг теплової енергії розподілений на опалювальну площу споживача пропорційно до загальної опалювальної площі будинку;

 –  тариф на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», яке є виконавцем цих послуг, встановлений  чинною  постановою НКРЕКП  від 11.12.2018р.  № 1823 (для абонентів житлових будинків з будинковими та/або квартирними приладами обліку теплової енергії – 1341,53 грн./Гкал.)

   * З інформацією про обсяги споживання теплової енергії кожним житловим будинком споживачі можуть ознайомитись на офіційному сайті  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за посиланням: http://tec4.kiev.ua/  Споживачам – До уваги – Дані споживання.

Відомості, зняті з первинної бази даних вузлів комерційного обліку за кожний звітний період опалювального сезону, споживачі можуть отримати у відділі контролю обліку теплової енергії департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою: пров. Гната Хоткевича, 2.

 

                               З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»