Сьогодні на Дарницькій ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проходили урочистості з нагоди 65-го ювілею!

Сьогодні на Дарницькій ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» проходили урочистості з нагоди 65-го ювілею!

Сьогодні Дарницька ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» приймала гостей, на території станціїї проходили урочистості та святкування з нагоди 65—річчя Дарницької ТЕЦ, нині ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Ювілей зібрав на одній площі — ветеранів виробництва, сьогоднішніх працівників, представників влади та бізнес-партнерів.

З ювілеєм кращих співробітників приїхала привітати міська влада: делегація від КМДА на чолі із заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Пантелеєвим, Дніпровська та Дарницька РДА на чолі зі своїми головами районних адміністрацій Петром Онофрійчуком та Сергієм Левадою.

Під час урочистих заходів з нагоди ювілею за значний особистий внесок у забезпечення розвитку Дарницької ТЕЦ, сумлінну працю, високий професіоналізм та довгі роки співпраці Відзнаками, Грамотами та цінними подарунками від КМДА, Дніпровської та Дарницької РДА, та, звичайно ж, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагороджено працівників станції, ветеранів-енергетиків, та сім’ї що працюють трудовими династіями протягом десятиліть.

Урочистості супроводжувалися святковим концертом.

А ми нагадуємо, що Дарницька теплоелектроцентраль збудована у дві черги: перший турбоагрегат Дарницької ТЕЦ – 4 було запущено у 1954 році, у 1967 році будівництво станції було завершено.