Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та в повному обсязі!

Сплачуйте за спожиті послуги своєчасно та в повному обсязі!

Шановні Споживачі!

 

 ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті послуги з централізованого опалення та централізоваого постачання гарячої води.

Станом на березень 2019 року загальна сума заборгованості споживачів перед підприємством за тепло та гарячу воду становить більше 500 млн гривень. Насамперед, основна частина заборгованості у населення і складає 467 млн гривень.

 ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» працює відповідно до чинного законодавства, та закликає споживачів не порушувати вимоги законодавства, розраховуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання вчасно.

Також, звертаємо Вашу увагу, що з 1 травня 2019 року набере чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в частині нарахування пені на заборгованість, що склалася. Розмір пені, яку необхідно сплатити, відповідно до Закону, становить 0,01% суми боргу за кожен день прострочення. Не накопичуйте борги – сплачуйте за спожиті послуги вчасно.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вдячне всім споживачам, які вчасно розраховуються за надані послуги, адже кошти, отримані підприємством від сплати за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання спрямовуються на придбання палива, та на впровадження заходів інвестиційної та ремонтної програми.