Субсидії монетизували: відтепер допомога для оплати комунальних послуг надходить готівкою!

Субсидії монетизували: відтепер допомога для оплати комунальних послуг надходить готівкою!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає, вашу увагу, що з 4 березня 2019 року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році, інформація розміщена на урядовому порталі Teplo.gov.ua.

Пенсіонери, яким пенсія надходить 4 березня, першими отримали «живі» кошти для оплати комунальних рахунків за лютий. Тим, у кого є пенсійна картка, субсидія буде зараховуватися туди. Тим, у кого немає, додому принесе листоноша.

Усі решта субсидіанти зможуть отримати свою монетизовану субсидію з 12 березня у будь-якому відділені Ощадбанку, необхідно буде лише пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. Немає жодної прив’язки до місця реєстрації громадянина, якому призначено державну допомогу для оплати комунальних платежів.

На SMS-повідомлення від Ощадбанку чекати НЕ потрібно

З 12 березня монетизована субсидія чекатиме в Ощадбанку усіх тих, хто не є пенсіонером. У березні субсидія прийде грошовим переказом “Швидка копійка”, у квітні вже на картку, яку банк одразу видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

Для зручності споживачів субсидіантів, які НЕ є пенсіонерами, запропоновано перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті : https://www.oschadbank.ua/ua/sb або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.