ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” долучилося до засідання штабу з питання початку опалювального сезону 2019/2020!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” долучилося до засідання штабу з питання початку опалювального сезону 2019/2020!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” долучилося до засідання штабу з питання початку опалювального сезону 2019/2020, що відбулося в Київській міській державній адміністрації під головуванням Петра Олександровича Пантелеєва.

На засіданні обговорювалися питання готовності до запуску тепла як теплопостачальних організацій та оператора тепломереж, так і готовність до пуску тепла ЖБК, ОСББ, комерційних відомчих котелень, тощо.

В свою чергу звітуємо, що на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» завершується підготовка теплоелектроцентралі до нового опалювального сезону.

На сьогодні більшість запланованих робіт виконано у повному обсязі.

 Серед них: капітальний ремонт енергетичного котлоагрегату ТП-47 ст. №10; поточний ремонт енергетичного котлоагрегату ТП-13 ст. №9 та котлоагрегату ТП-47 ст. №7 з пилесистемами; поточні ремонти турбоагрегатів ПТ-60-90/153 ст. №№6,7; капітальний ремонт деаераторів 6 та  №№4,8; проведено ремонти електровимикачів В-10 кВ, В-3кВ, В-35 кВ, В-110 кВ.

На стадії завершення поточний ремонт котлоагрегату ТП-170 ст.№5.

Проведено гідравлічні випробування тепломереж зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та внутрішніх мереж із усуненням виявлених зауважень.

Фактом, що значно ускладнює виробничу діяльність ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» – є борг споживачів. Найбільша заборгованість за спожиті послуги у населення, борг складає більше 300 млн. грн.

Щодо готовності до опалювального сезону житлового фонду в зоні надання послуги ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», то на сьогодні Акти готовності теплового господарства до осінньо-зимового періоду 2019-2020 за Формою – Е8 отримали 100 % шкіл та дитячих садочків Дніпровського та Дарницького районів, майже всі лікувальні заклади, з 19 не отримали лише 2 заклади у Дніпровському районі, не поспішають отримувати Акти готовності житлові будинки, лише 63% провели необхідні роботи на внутрішньобудинковій мережі та отримали підтвердження, найбільше відстають ЖБК та ОСББ, 30%.

Зі своєї сторони ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» готове до підключення споживачів до тепла у разі отримання заявок на підключення!