ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність отримати акти готовності будівель до опалювального сезону!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про необхідність отримати акти готовності будівель до опалювального сезону!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує житловим організаціям (ЖЕО, приватні ЖЕКи і ОСББ), що вони є відповідальними за утримання будинків та внутрішньобудинкових систем.

Вам, як керівникам організацій, що представляють співвласників теплового господарства багатоквартирних будинків, для своєчасного включення опалення та гарячого водопостачання у будинках, необхідно провести перевірку технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі та отримати акт готовності до опалювального сезону.

Станом на середину вересня 2019 року підготувалися та отримали акти готовності до опалювального сезону на 100% школи та дитячі садки, 68% за лікувальними закладами, тільки половина житлових будинків підготовилася до опалювального сезону та отримала акти готовності – 50%, будівлі бюджетної сфери лише 18%.

Шановні споживачі, балансоутримувачі будинків (ЖЕО, приватні ЖЕки і ОСББ)!

Враховуючи, що до опалювального сезону залишився один місяць ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертається з проханням терміново провести всі необхідні заходи з підготовки будівель та по усуненню виявлених зауважень, аби підготувати теплові господарства до початку опалювального періоду.

Завершіть вчасно необхідні роботи та отримайте акти готовності будинків! До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу!