ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” повідомляє про завершення гідравлічних випробувань!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” повідомляє про завершення гідравлічних випробувань!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» спільно з КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» починаючи з 18 червня 2019 року проводили гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність за допомогою подачі води під підвищеним тиском. Гідравлічні випробування теплових мереж є необхідною умовою безаварійного проходження наступного опалювального сезону.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було виконано всі необхідні роботи і 01 липня підприємство розпочало подачу теплоносія до магістральних теплових мереж споживачів Дніпровського та Дарницького районів, зони постачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

У ході проведення випробувань були виявлені численні пориви. На сьогодні оператором магістральних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжуються роботи з їх усунення. Відновлення подачі гарячої води, на ділянках виявлення поривів під час гідравлічних випробувань, буде здійснено одразу після ліквідації пошкоджень.

Шановні споживачі, графік усунення пошкоджень відображається на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» по мірі надходження заявок на їх ліквідацію від оператора мереж. В разі відсутності гарячого водопостачання у Вашому домі та відсутності адреси у списку відключення ГВП, Ви можете звернутися до диспетчерської служби КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами: 287-84-04, 287-84-05,  067-652-33-39, 067-654-70-72.

Проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у літній період. Гідравлічні випробування допомагають забезпечити стабільне постачання тепла і гарячої води споживачам в опалювальний період.