ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” повторно інформує споживачів про необхідність своєчасного проведення періодичної повірки індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” повторно інформує споживачів про необхідність своєчасного проведення періодичної повірки індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води!

 Шановні споживачі!

        ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» – Виконавець послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води повідомляє Вас, що відповідно до вимог Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»,  Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»:

     Індивідуальні прилади розподільного обліку теплової енергії та гарячої води споживачів, які перебувають в експлуатації та прийняті на абонентський облік, підлягають проходженню періодичної повірки за рахунок їх власників. У разі не проведення періодичної повірки приладу обліку споживачем в установлені терміни, відповідний прилад обліку виводиться із експлуатації та знімається з абонентського обліку, при цьому нарахування плати  за послугу, з моменту зняття приладу обліку з абонентського обліку, проводиться згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      Враховуючи вищевикладене, повідомляємо Вас про необхідність  своєчасного проведення періодичної повірки власних  індивідуальних приладів обліку  теплової енергії та гарячої води та  надання відповідної документації  про проведення повірки до Виконавця послуг.

     Попереджаємо Вас, що у разі порушення споживачем термінів проведення періодичної повірки власних приладів обліку  теплової енергії та гарячої води, відповідні прилади  обліку будуть зняті з абонентського обліку  Виконавцем послуг в установленому порядку. Нарахування плати за послугу із моменту зняття приладу обліку з абонентського обліку буде проводитись Виконавцем послуг згідно затверджених норм споживання відповідної послуги.

      З питань проведення періодичної повірки та прийняття на абонентський  облік індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води, просимо звертатись до Центру обслуговування споживачів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», за      адресою:    м. Київ, вул. Павла Усенка,  буд. 3

 

                  З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»