ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» продовжує екологічну модернізацію!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» продовжує екологічну модернізацію!

Сьогодні ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було презентовано місту сучасний високотехнологічний електрофільтр котлоагрегату ст. № 6, що збудовано в рамках програми комплексної реконструкції існуючого газоочисного обладнання.

Перевірити реалізацію І-го етапу програми завітали представники Київської міської ради на чолі з головою міськради Віталієм Кличком, представники НКРЕКП, адміністрацій та депутати.

В реаліях сучасних вимог до екології, залучившись підтримкою київської міської влади, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було розроблено план дій програми поступової комплексної реконструкції газоочисних установок котлоагрегатів станції. Проектом передбачено почергове будівництво п’яти сучасних високотехнологічних електрофільтрів. Вже 20 вересня 2017 року відбулося підписання угоди на виконання робіт з будівництва першого електрофільтру із запланованих на ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Роботи з переоснащення котлоагрегату станції №6 сучасним електрофільтром на заміну застарілим мокрим скруберам Вентурі проводилися в умовах діючого технологічного обладнання, в період забезпечення споживачів Дніпровського та Дарницького районів теплом та гарячою водою,  на місці існуючих споруд, включаючи їх демонтаж та перенесення.

Високотехнологічний електрофільтр було запроектовано спеціально для потреб ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ». Він дозволив скомпонувати обладнання в існуючих межах будівельного майданчику із збереженням заданих експлуатаційних показників.

Реалізація проекту відбувалася за постійного діалогу з міською владою.  Київська міська рада підтримала план дій програми реконструкції застарілого газоочисного обладнання і надалі тримає на постійному контролі її виконання! У міськраді навіть створено робочу групу, яка слідкує за ходом та строками реалізації всієї програми реконструкції. Також представники міської влади проводять робочі інспекції, щодо перевірки стану реалізації програми реконструкції в цілому та її окремих проектів.

ТОВ «Євро-Реконструкція» продовжує реалізацію програми реконструкції газоочисних установок, яка передбачає поступове досягнення сучасних та перспективних значень по об’ємах викидів у повітря. Вже у наступному році нове газоочисне обладнання – сучасний фільтр буде збудовано і на котлоагрегаті ст. №7.

В результаті реалізації всіх етапів  програми буде виконано вимоги стратегії України, що викладені у «Національному плані скорочення викидів від великих спалювальних установок»!

https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_noviy_elektrofiltr_na_darnitskiy_tets_dozvolit_zniziti_riven_shkidlivikh_vikidiv_bilsh_nizh_u_30_raziv.html