ТОВ “Євро-Реконструкція” продовжує підключення споживачів до тепла!

ТОВ “Євро-Реконструкція” продовжує підключення споживачів до тепла!

Нагадуємо, що опалювальний сезон для закладів соціальної сфери розпочався ще 8 жовтня: за індивідуальними заявками ТОВ «Євро-Реконструкція» розпочало підключення закладів освіти, дитячих садочків і лікарень. Із суботи ж, 20 жовтня, у зв’язку із зниженням температурних показників, спеціалісти ТЕЦ розпочали масове підключення до опалення житлових будинків.

Підключення споживачів до тепла здійснюється згідно із графіком, узгодженим відповідними службами та згідно індивідуальних заявок від будинків ОСББ і ЖБК, адже вони самі вирішують чи влаштовує їх температура та коли їм необхідно подавати теплоносій до будинку.

Станом на 23 жовтня ТОВ «Євро-Реконструкція» здійснило підключення послуги з централізованого опалення до 55 % житлових будинків Дніпровського та Дарницького районів, що знаходяться в зоні обслуговування підприємства.

Робота з підключення продовжується у плановому порядку. Одночасно балансоутримувачами повинні бути проведені пусконалагоджувальні роботи на внутрішньобудинкових системах опалення.

ДО УВАГИ споживачів, звертати увагу на стан теплових мереж всередині будинків і повідомляти про аварійні випадки вашим балансоутримувачам, оскільки це необхідно для надання якісних та безперебійних послуг з теплопостачання та оперативної ліквідації наслідків поривів та інших аварійних ситуацій!