ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до балансоутримувачів завершувати з отриманням Актів готовності будинків до зими!

ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до балансоутримувачів завершувати з отриманням Актів готовності будинків до зими!

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує житловим організаціям (ЖЕО, приватні ЖЕКи і ОСББ) про необхідність в найкоротші терміни завершити роботи з підготовки будинків до опалювального періоду 2018-2019 років та отримати Акти готовності будівель до зими.  

Станом на 08 жовтня з актами готовності будівель майже фінішувала бюджетна сфера. Належним чином виконали всі вимоги з підготовки обладнання теплопунктів і будинкових мереж до подачі теплоносія і отримали акти готовності 100 % лікувальних закладів, 100% дитячих садочків, 94% шкіл.

ТОВ «Євро-Реконструкція» зі своє сторони підготовлено для того, щоб розпочати теплопостачання і до житлових будинків, проте балансоутримувачі не поспішають отримувати Акти готовності. Адже саме вони відповідають за підготовку обладнання та тепломережі будинків до зими. Тільки після цього ТОВ «Євро-Реконструкція» має право видати акт готовності будинку до опалювального сезону.

На сьогоднішній день лише 61 % житлових будинків отримали акти готовності до опалювального сезону.

Шановні балансоутримувачі, будь ласка, завершуйте необхідні роботи та отримуйте Акти готовності будинків до опалювального сезону!