Увага! Під час озеленення санітарно-захисної зони золовідвалу Дарницької ТЕЦ ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” було виявлено знищені тополі!

Увага! Під час озеленення санітарно-захисної зони золовідвалу Дарницької ТЕЦ ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” було виявлено  знищені тополі!

Дорогі споживачі, жителі дарницького району, кияни!

Звертаємо увагу громадськості!

Сьогодні, протягом дня, у рамках озеленення санітарно-захисної зони золовідвалу Дарницької ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», проходить висадка чорної італійської тополі, що не цвіте в сезон та не збуджує до можливих алергічних проявів.

Посадка буде створювати буферний захист від можливого потрапляння пилу до житлової забудови, розташованої в близькості санітарно-захисної зони.

В свою чергу, звертаємо увагу органів влади та громадськості про порушення чинного законодавства та прояви вандалізму на рахунок зелених насаджень. При висадці тополь було помічено, що невідомі особи знищили тополі, висаджені роками раніше, шляхом їх спилювання.

Наразі, на місці злочину працює оперативна група поліції, за ходом справи слідкують представники ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ та відповідних департаментів Дарницької РДА!