Увага! Проведення гідравлічних випробувань

Увага! Проведення гідравлічних випробувань

Шановні споживачі!

       Повідомляємо Вас, що в період з 20 липня по 03 серпня 2020р. оператором зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», згідно із затвердженим Київською міською державною адміністрацією графіком, будуть проводитись гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність.

На період проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання до всіх споживачів, які підключені до систем теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Дніпровського та Дарницького районів) буде припинено.

На сьогодні гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність є найбільш дієвим запобіжним заходом, який дозволяє завчасно виявляти критичні місця тепломереж. Це дає змогу знаходити та оперативно ремонтувати найбільш зношені ділянки трубопроводу мережі та запобігати появі нових пошкоджень під час наступного осінньо-зимового сезону.

Звертаємося до споживачів, зони обслуговування ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж (поява води на поверхні землі, виникнення провалів, тощо.) негайно повідомляти чергового диспетчера КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за тел.: (044) 287-84-05, 1557 (зі стаціонарного телефону), (067)654-70-72 (з мобільного).

Просимо Вас із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням  гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, для забезпечення надійного теплопостачання та комфортних умов у оселях  жителів міста протягом наступного опалювального періоду.