Вітання з Днем Енергетика!

Вітання з Днем Енергетика!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

 

Ось і минув ще один рік нашої з вами роботи! Аналізуючи шлях, який ми пройшли у 2018 році, ми можемо впевнено заявити, що маємо всі підстави для професійної гордості. За минулий рік нам вдалося поліпшити як техніко-економічні, так і екологічні показники роботи підприємства. Ми і надалі успішно забезпечуємо безперебійне постачання тепла та гарячої води наших споживачів. Безумовно, це все було б неможливо без професійної, самовідданої праці колективу.

Сьогодні від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут киян – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших з вами оселях. 

Вірю, що спільно та злагоджено ми з вами і надалі вирішуватимемо питання, від яких залежить повноцінність, надійність, стабільність та ефективність енергетичної галузі, добробут в кожній оселі. Попереду — реалізація нових планів, досягнення, успіх. І нехай допоможе нам в тому без сумніву, багатющий, накопичений роками досвід, знання, енергія бажань і задумів. 

Дорогі енергетики! У день нашого професійного свята і напередодні Нового 2019 року дозвольте сказати щирі слова подяки за вашу важку, але вкрай важливу працю. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя, удачі та успіхів! Нехай надійнішою опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім! Миру та злагоди!

Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою,

керівництво ТОВ «Євро-Реконструкція»!