Всі столичні дитячі садки, школи, поліклініки та лікарні, зони обслуговування ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечені теплом!

Всі столичні дитячі садки, школи, поліклініки та лікарні, зони обслуговування ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечені теплом!

Станом на 11 жовтня спеціалістами ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» завершено підключення до мереж теплоносіїв всіх будівель соціального призначення, зони теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Протягом тижня до підприємства надходили заявки від директорів шкіл та садочків на подачу теплоносія до закладу освіти. Також забезпечено теплопостачання лікарень та поліклінік на підставі заявок керівників лікувальних закладів.

На сьогодні всі столичні дитячі садки, школи, поліклініки та лікарні, зони обслуговування ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечені теплом!

Попередньо всі будівлі закладів було підготовлено до початку опалювального сезону та отримано Акти готовності.

Дотримання  оптимального  температурно-вологісного режиму  в  дитячому закладі (школі/дитячому садочку)  – запорука  збереження  здоров`я дітей.  Температурний режим має відповідати нормам «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», а діти повинні комфортно почувати себе в навчальних та дошкільних закладах.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечує теплом 58 садочків, 46 шкіл та 19 лікувальних закладів Дніпровського та Дарницького районів.