Якість опалення та гарячого водопостачання результат зусиль 4-х сторін: виробника, оператора мереж, балансоутримувача та споживача

Якість опалення та гарячого водопостачання результат зусиль 4-х сторін: виробника, оператора мереж, балансоутримувача та споживача

На виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.10.2020  №1632 «Про початок опалювального періоду 2020/2021років у місті Києві», з урахуванням графіку підключення багатоквартирних будинків міста Києва до мереж теплопостачання, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (далі – Виконавець послуг) здійснено підключення до мереж теплопостачання багатоквартирних будинків споживачів послуг.

Для забезпечення надання якісних послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води між Виконавцем послуг та балансоутримувачами багатоквартирних будинків (КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва», КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», ЖБК, ОСББ, та ін.) укладені  договори про співпрацю Виконавця послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води з Балансоутримувачем та розмежування їх відповідальності.

Відповідно до умов вказаних договорів, Балансоутримувач зобов’язується забезпечувати належні умови для передачі теплової енергії та гарячої води внутрішньобудинковими мережами, що знаходяться у його власності або на його балансі при надані Виконавцем послуг  з централізованого опалення та постачання гарячої води споживачам цих послуг, а  у разі відхилення експлуатаційних параметрів і режимів роботи систем теплопостачання від нормативних, протягом доби повідомляти Виконавця послуг для оформлення в установленому порядку актів про відхилення показників якості наданих послуг від нормативних.

При цьому наголошуємо, що регулювання витрат теплоносія, для забезпечення оптимального температурного режиму у квартирах співвласників багатоквартирного режиму та раціонального використання теплової енергії, здійснюється балансоутримувачем багатоквартирного будинку.

У разі виконання аварійних та ремонтних робіт на теплових мережах або системах теплоспоживання, оператор зовнішніх  інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та балансоутримувач будинку надають Виконавцю послуг документальне підтвердження (наряди, акти) про відключення багатоквартирного будинку (частини квартир) від систем теплопостачання. На підставі наданих документів, Виконавцем послуг здійснюється перерахунок вартості наданих послуг співвласникам будинку, з урахуванням показників будинкового вузла комерційного обліку теплової енергії.

Звертаємося до споживачів, у разі наявних відхилень параметрів якості наданих послуг від  нормативних в окремих квартирах багатоквартирного будинку, просимо співвласників квартир невідкладно звертатись до балансоутримувача багатоквартирного будинку для усунення порушень в роботі внутрішньобудинкових систем теплопостачання та оформлення в установленому порядку актів про відхилення показників якості наданих послуг в окремих квартирах, для подальшого  проведення перерахунку вартості наданих послуг.