З адресами відключення ГВП можна ознайомитися на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

З адресами відключення ГВП можна ознайомитися на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Дорогі споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає Вашу увагу, що на офіційному веб-сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі «Ремонт теплових мереж: адреси відключення ГВП» відображається графік відключення гарячого водопостачання за адресами. ( http://tec4.kiev.ua/remont ).

Адреси оприлюднюються по мірі надходження заявок на проведення робіт з поточного ремонту та ліквідації пошкоджень теплових мереж від оператора мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»!

У разі відсутності гарячого водопостачання у Вашому домі та відсутності адреси у списку відключення ГВП, Ви можете звернутися до диспетчерської служби КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами: 287-84-04, 287-84-05,  067-652-33-39, 067-654-70-72.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, належна якість проведення робіт в міжопалювальний період означає надійне постачання тепла до  Ваших осель взимку!

*В рамках підготовки до нового опалювального сезону, для забезпечення безперебійного теплопостачання взимку, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в міжопалювальний період проводить поточні  та капітальні ремонти водогрійних, енергетичних та парових котлів, котлоагрегатів та турбоагрегатів. В свою чергу, оператор теплових мереж проводить гідравлічні випробування для того, щоб виявити зношені місця на мережах та провести відповідні роботи по заміні трубопроводів.