Задля економії Вашого часу, користуйтеся онлайн сервісами оплати послуг на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Задля економії Вашого часу, користуйтеся онлайн сервісами оплати послуг на сайті ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”!

Шановні споживачі

послуг централізованого опалення та постачання гарячої води!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертає Вашу увагу, що з метою підвищення якості обслуговування споживачів та економії Вашого часу при здійсненні платежів за отримані послуги, на офіційному сайті підприємства створені електронні сервіси для самообслуговування споживачів.

Дистанційну оплату за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води без черги, в будь-який зручний для Вас час доби, можна здійснити через офіційний сайт ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (розділ «Для населення», підрозділ «Оплата послуг»: http://tec4.kiev.ua/dlya-naselennya/billing.)

Для цього Вам необхідно, скориставшись  сервісом онлайн оплати, обрати з переліку запропонованих зручний для себе банк (клієнтом якого Ви є),  ввести номер особового рахунку, обрати вид  платежу (централізоване опалення/постачання гарячої води), ввести персоніфіковані  дані особистої банківської карти споживача та провести оплату.

Також провести дистанційну оплату за надані послуги Ви маєте змогу безпосередньо в «Особистому кабінеті» споживача.

Для цього Вам необхідно зареєструватись в особистому кабінеті на офіційному сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (розділ «Для населення», підрозділ «Особистий кабінет»: https://cabinet.tec4.kiev.ua/wb4tecls/login/auth) або кнопка «КАБІНЕТ» на головній сторінці сайту, та сплатити за послуги. Перевагою оплати за отримані послуги через «Особистий кабінет» є те, що всі необхідні дані для оплати заповнюються автоматично.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує, що скориставшись сервісом «Особистий кабінет» Ви також можете передавати показники індивідуальних приладів обліку, переглядати інформацію по нарахуванням послуг та фактичним оплатам послуг в зручний для Вас час.

З повагою,  адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»