Про компанію

Про компанію

Про компанію ТОВ “Євро-Реконструкція”

ТОВ “Євро-Реконструкція” – це єдине джерело опалення і гарячої води для приблизно 300 тис. мешканців лівого берега ріки Дніпро в Києві та численних промислових і комерційних об’єктів, що також постачає пару і гарячу воду для технологічних цілей кільком промисловим і комерційним користувачам цього району Києва та понад 400 млн. кВт/г електроенергії до Єдиної енергомережі. Установча електрична потужність станції становить 160 МВт.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» виступає як єдина генеруюча потужність Києва, яка в разі системної аварії може залишатись в роботі на виділених споживачах та забезпечити перезапуск електростанцій.

ДАРНИЦЬКА ТЕЦ-4

Дарницька ТЕЦ – 4  ( історична назва ) працює в режимі комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Підприємство здійснює виробництво та постачання теплової енергії тепловими мережами та надає послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів м. Києва.

ЗІГРІВАЄМО КИЯН ПОНАД 60 РОКІВ

Дарницька ТЕЦ – 4 є надійним постачальником тепла промисловим підприємствам та житловим масивам Дніпровського і Дарницького районів міста Києва. Від її стабільної роботи залежить комфорт приблизно 300 тисяч киян.

Підприємство опалює чотири з половиною мільйонів квадратних метрів житлової площі Києва у тисяча тридцяти шести житлових будинках та в понад ста двадцяти школах і медичних установах, що складає 8% усієї житлової площі міста в тому числі 2/3 споживачів Лівобережного масиву, хоча раніше ТЕЦ охоплювала весь масив.

Зона теплопостачання була штучно зменшена за рахунок переключення мікрорайонів та магістралей на джерела теплопостачання інших ТЕЦ, зокрема ТЕЦ – 5, при тому, що теплова потужність Дарницької ТЕЦ – 4 ТОВ «Євро-Реконструкція» дозволяє повністю забезпечувати теплом та гарячою водою ще й жителів Березняків та Русановки.

Значна частина споживачів, які раніше знаходилися в зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкція» сьогодні тепло та гарячу воду отримують на відстані 8-10 кілометрів, хоча територіально знаходяться в безпосередній близькості від Дарницької ТЕЦ – 4.

ПОТУЖНІСТЬ ДАРНИЦЬКОЇ ТЕЦ

160 МВТ

ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

1228 ГКАЛ/ГОД

ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ

Нині на ТЕЦ-4 задіяні два турбоагрегати потужністю 50 МВт і 60 МВт, а також шість енергетичних котлоагрегатів. Всю електроенергію, відпущену з шин станції, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» подає до ДП «Енергоринок».