Інформаційне повідомлення про Висновок з оцінки впливу на довкілля та продовження планової діяльності ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Інформаційне повідомлення про Висновок з оцінки впливу на довкілля та продовження планової діяльності ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

На основі Висновку з оцінки впливу на довкілля планової діяльності зі «Здійснення реконструкції цілісного майнового комплексу ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» №7-03/12-20192152858/1 від 21.10.2019 р., підприємством отримано Дозвіл на будівельні роботи ІУ 013210531681 від 04.06.2021 р., що виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

У зв’язку з цим ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє, що розпочато будівництво електрофільтру котлоагрегату ТП-47 ст.№8 для очищення димових газів від леткої золи.

Висновок з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» розміщений в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля на офіційному сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України: http://eia.menr.gov.ua/.

З інформацією про Дозвіл на будівництво можна ознайомитись на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України: https://dabi.gov.ua/ або в Єдиному реєстрі будівельної діяльності: https://diia.gov.ua//.

Також з інформацією про дозвільні документи можна ознайомитись на інформаційній дошці ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича 20.