На ТОВ “Євро-Реконструкція” новий керівник

На ТОВ “Євро-Реконструкція” новий керівник

На ТОВ “Євро-Реконструкція” (Дарницька ТЕЦ-4) призначено нового керівника. Підприємство очолив Юрій Костянтинович Тараканов.

Високопрофесійний фахівець, досвідчений енергетик та керівник, із значним досвідом роботи в енергетичній галузі.

Розпочавши у 1998 році свою трудову діяльність в енергетиці, Юрій Костянтинович присвятив себе професії та пройшов шлях від машиніста енергоблоку котлотурбінного цеху Добротвірської ТЕС ВАТ «ЗАХІДЕНЕРГО» до керівного складу енергетичних підприємств.

Працював заступником директора  з охорони праці та пожежної безпеки, далі заступником  начальника цеху централізованого ремонту №2 Трипільської ТЕС. Останні п’ять років обіймав керівні посади у різних енергетичних напрямках. Зокрема, посаду директора відокремленого підрозділу РЕМЕНЕРГО ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», головного державного інспектора України з експлуатації електричних станцій і мереж Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж. Також обіймав посаду члена Дирекції ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

Новопризначений керівник станції познайомився з колективом теплоелектроцентралі, із цехами та підрозділами підприємства.

Разом з Юрієм Таракановим ТОВ «Євро-Реконструкція» продовжує йти шляхом модернізації та дотримання екологічних стандартів  роботи. Це передусім виконання стратегічних завдань, з подальшої реалізації масштабного проекту реконструкції газоочисних установок станції, оптимізації та безпеки виробництва, підвищення конкурентоздатності підприємства та збереження позицій надійного постачальника тепла і  гарячої води для більше 300-т тисяч споживачів Дніпровського та Дарницького районів.