На ТОВ “Євро-Реконструкція” пройшли урочистості до Дня енергетика!

На ТОВ “Євро-Реконструкція” пройшли урочистості до Дня енергетика!

Традиційно для ТОВ «Євро-Реконструкція» 22 грудня відзначали своє професійне свято – День енергетика. Урочисті збори трудовогу колективу відбулися в актовій залі підприємства.

Директор привітав колектив з професійним святом та відзначив кращих працівників:

«З нагоди професійного свята – Дня енергетика, сердечно вітаю всіх працівників ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

За трудовий внесок кожного із вас у виробництво та безперебійне постачання теплової та електричної енергії для киян, за вашу професійність і самовідданість, виношу всім подяку.»

Почесними грамотами, грамотами та подяками було нагороджено більше ста співробітників товариства. Свої почесні нагороди отримали як кращі начальники відділів та цехів, так і  слюсари, електромонтери, лаборанти, машиністи подавання палива та машиністи котлів, також провідні та рядові інженери, апаратники хімводоочищення та майстри виробничих дільниць.

Колектив станції особисто привітав перший заступник голови Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві.. Подякувавши енергетикам за тепло та світло в домівках, нагородив співробітників ТЕЦ Подяками від Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві.

Долучилася до привітань і Київська міська державна адміністрація. Близько десяти працівників ТОВ «Євро-Реконструкція» нагороджені Подяками від влади.

Не залишився осторонь свята і банк, що обслуговує підприємство. Представник «Альфа-Банку» завітавши на урочистості, в реальному часі провів розіграш сертифікатів на покупки в мережі магазинів «Сільпо».

Дарницька ТЕЦ ТОВ «Євро-Реконструкція» завдяки відповідальній роботі працівників станції безперебійно постачає теплову енергію до промислових підприємств та житлових масивів Дніпровського та Дарницького районів. Тепло отримують більше 270 тисяч киян.