Ремонтні бригади проводять роботи на тепломережах: адреси відключення ГВП

Ремонтні бригади проводять роботи на тепломережах: адреси відключення ГВП

Традиційно у міжопалювальний період проводиться підготовка теплового господарства до наступного опалювального сезону.

ТОВ «Євро-Реконструкція» здійснює підготовку теплоелектроцентралі до опалювального періоду 2021-2022 років, на підприємстві триває ремонтна компанія енергетичного обладнання. В свою чергу, оператором зовнішніх теплових мереж КП «Київтеплоенерго» розпочато ремонтні роботи на тепломережах міста, у тому числі Дарницького та Дніпровського районів, зони обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція».

Проведення робіт на теплових мережах ремонтними бригадами супроводжується тимчасовим відключенням гарячого водопостачання за локаціями виявлених пошкоджень та запланованих ремонтів.

Ознайомитися з адресами відключення гарячого водопостачання у зв’язку із проведенням робіт на теплових мережах, по зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція», можна на офіційному веб-сайті підприємства у розділі «Ремонт теплових мереж: адреси відключення ГВП».

Адреси відключення гарячої води оприлюднюються по мірі надходження заявок на проведення ремонтних робіт та ліквідації пошкоджень теплових мереж від оператора мереж.

У разі відсутності гарячого водопостачання у вашому домі та відсутності адреси у переліку будинків відключення ГВП, Ви можете звернутися до диспетчерської служби КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо телефони диспетчерської служби: (044) 287-84-04, (044) 287-84-05.

Своєчасна та якісна підготовка теплового господарства в міжопалювальний період – запорука безперебійного теплопостачання взимку! Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.