ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” інформує щодо пошкодження на тепломережі по вул. Горлівська!

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” інформує щодо пошкодження на тепломережі по вул. Горлівська!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» інформує щодо пошкодження на тепломережі по вул. Горлівська, що унеможливлює подачу тепла до житлових будинків за адресами:

 – Харківське Шосе, 210;

 – Горлівська, 220;

 – Вірменська, 6.

На магістральній тепломережі, що обслуговує зазначені житлові будинки, стався порив теплової мережі. Проведення робіт з ліквідації пошкодження, оператором мережі КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», ускладнюється фактом проходження теплової мережі впритул до території приватного володіння за адресою вул. Горлівська, 213. Багаточисельні намагання оператора мереж домовитися з господарями володіння про проведення робіт не закінчилися успіхом, тому КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» було прийнято рішення приступити до виконання робіт з ліквідації пошкодження шляхом проштовхування трубопроводу в непрохідному каналі без розриття грунту на цій ділянці. Це призвело до затягування проведення робіт. Попередньо, на ліквідацію пошкодження необхідно декілька днів.

Теплопостачання та гаряче водопостачання до житлових будинків буде відновлено одразу після завершення робіт на тепловій мережі оператором теплових мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». 

Звертаємо Вашу увагу, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є виконавцем комунальних послуг з централізованого опалення та централізованого постачання  гарячої води в Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва.

Оператором зовнішніх інженерних мереж централізованого опалення та централізованого постачання  гарячої води в Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва є Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно всі дії з перевірки, ремонту, заміни теплових мереж виконуються оператором теплових мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».