В новий опалювальний сезон зі старими боргами за вже надані послуги (Відео)

В новий опалювальний сезон зі старими боргами за вже надані послуги (Відео)

Відсьогодні у Києві розпочинається новий опалювальний сезон. Спеціалісти ТОВ «Євро-Реконструкція» підготувавши обладнання до роботи в умовах осінньо-зимових навантажень приступили до розгортання системи теплопостачання до споживачів, зони обслуговування підприємства.

Проте, в новий опалювальний сезон підприємство входить зі старими боргами за вже надані послуги.
Так, станом на 1 жовтня 2020 року сумарна заборгованість перед ТОВ “Євро-Реконструкція” складає понад 420 млн. грн., з яких населення заборгувало – 400 млн грн.
Основна сума боргу – це неплатежі за минулі опалювальні періоди. 

“Борги є. У основному – це борги минулих опалювальних сезонів. Близько 420 мільйонів нам заборгували споживачі. Ми завжди готові іти на зустріч. Але ми не можемо на них впливати”, – зауважує В’ячеслав Селіванов, генеральний директор ТОВ «Євро-Реконструкція»

Про це говорили з журналістами 5 каналу, більше у відеоматеріалі.

Нагадуємо, що ТОВ «Євро-Реконструкція» надає тепло та гарячу воду для близько 300 тисяч киян, жителів Дарницького та Дніпровського районів. Це майже 1500 житлових будинків, близько 120-ти шкіл та садочків, лікувальні заклади, бюджетні установи та інші.

Як повідомлялося раніше, підготовка комплексу тривала з початку квітня. Одразу по завершенню опалювального сезону 2019-2020 рр на ТОВ «Євро-Реконструкція» приступили до ремонтних робіт на основному та допоміжному обладнанні теплоелектроцентралі. Зокрема, було відремонтовано всі 6 енергетичних котлів станції, виконано ремонт всіх 3-х турбін. Також, окрім поточного номенклатурного ремонту турбіна №6 пройшла реконструкцію в частині заміни машинного збудження на сучасне тиристорне.