Дарницька ТЕЦ опинилася в епіцентрі «екологічної» PR-акції

Дарницька ТЕЦ опинилася в епіцентрі «екологічної» PR-акції

У п’ятничний вечір 10 липня 2020 року під стінами Дарницької ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» зібралося до 20-ти людей та декілька спікерів, анонсованого напередодні заходу.

Лунали неоднозначні вимоги та заклики: перевірки екоінспекції, модернізація, дорога земля, що піде під елітну забудову та інше.

Наприкінці організатори «екологічної акції» роздали піротехнічні вироби присутнім, у тому числі малолітній дитині. Та не дотримуючись правил використання піротехніки (закріпити у вертикальному положенні, відійти на безпечну відстань), підпалили тримаючи в руках та поміж людей. Чим спричинили велику задимленість як на тротуарі, так і на проїжджій частині біля ТЕЦ. Клуби диму супроводжувалась жахливим смородом та щипали очі.

Перебіг заходу контролювала велика кількість поліції.

Враховуючи те, що у цей час на підприємстві знаходиться лише оперативний склад працівників, що забезпечує безперебійну роботу ТЕЦ та персонал охорони підприємства, то думку колективу ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», на рахунок даного заходу, було озвучено заздалегідь та викладено у повідомленні на офіційному веб-сайті підприємства.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» ще раз підкреслює, що наше підприємство завжди відкрите до діалогу як з державними, так і з громадськими інститутами. На підприємстві незабаром буде проведено захід з контролю дотримання природоохоронного законодавства. Разом з тим, здійснюється модернізація та вже досягнуто перших якісних результатів, зокрема встановлено фільтр на  котлі № 6, що у 80 зменшив викиди пилу з котла, продовжується робота над будівництвом наступних електрофільтрів,  на час карантину зменшено використання вугілля  та інше.

Від колективу ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повторно звертаємося до усіх, хто планує будувати свою PR-кампанію на тлі нашого підприємства, не заважати роботі підприємства та не використовувати ТЕЦ для отримання політичних дивідендів. 😷 Більше того, до організаторів подібних заходів, окреме прохання: не використовувати піротехнічні засоби та НЕ ТРУЇТИ малолітніх дітей, учасників акції, та охорону підприємства. Про це, на акції заявляли до організаторів і самі учасники даного заходу.

Такі акції абсолютно не конструктивні, на думку підприємства. Та більше схожі на заробляння певних політичних дивідендів, а не на досягнення реальних результатів.