Дарницька ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» традиційно на політичній арені у передвиборній боротьбі, цього разу за пост мера столиці

Дарницька ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» традиційно на політичній арені у передвиборній боротьбі, цього разу за пост мера столиці

З року в рік Дарницька ТЕЦ опиняється на політичній арені передвиборної боротьби  у столиці. Ще минулого літа кожен кандидат у народні депутати від Дарницького району намагався потрапити на територію технологічному об’єкту – золошлаковідвалу підприємства. Цієї ж осені неоднозначні висловлювання, звинувачення службових осіб та заклики вже лунають від майбутніх кандидатів, що націлені на пост мера столиці та прохід до лави депутатів.

Саме такі неоднозначні заклики та безпідставні звинувачення звучали сьогодні під парканом підприємства. Кандидат на пост мера Києва разом з партійними запланували проводити тут дебати з сильним політичним опонентом. Так, як дебатам не судилося статися, то весь заготовлений негатив партійні кандидата вилили на наше підприємство.

Колектив підприємства розцінює такі дії кандидатів як популістську піар кампанію на тлі передвиборної боротьби задля отримання прихильності та дивідендів. І не більше того. 

Для того, щоб уникнути спекулювання у пресі з цього приводу ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» зобов’язане повідомити, що дотримання екологічних стандартів є визначеним пріоритетом діяльності підприємства, що підтверджується конкретними фактами.

У серпні цього року на підприємстві проходила позапланова перевірка Державної екологічної інспекції України. Перевірка відбулася на запрошення самого підприємства. Здійснені заміри викидів від котлів ТЕЦ, відібрані проби води з річки Дніпро показали, що підприємство працює в рамках діючих дозволів.

Також представники Державної екологічної інспекції України разом з депутатами та ЗМІ особисто перевірили золошлаковідвал Дарницької ТЕЦ. Присутні змогли переконатися, що об’єкт експлуатується безпечно.

Відтак, негативні висловлювання на рахунок діяльності підприємства лише задля притягнення чергового суспільного резонансу є абсолютно не конструктивними, на думку підприємства, та розцінюються як такі, що не спрямовані на досягнення реальних позитивних результатів!

Колектив ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повторно звертається до усіх, хто будує свою PR-кампанію на тлі нашого підприємства, не заважати підприємству у розпал підключення споживачів до тепла та не використовувати ТЕЦ для отримання власних політичних дивідендів.

А в цей час на Дарницькій ТЕЦ ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» успішно завершена підготовка теплоелектроцентралі до безперебійної роботи при осінньо-зимових навантаженнях, триває підключення до тепла споживачів Дарницького та Дніпровського районів та будується черговий сучасний електрофільтр.

Підприємство продовжує надавати послуги споживачам Дніпровського та Дарницького районів, а це близько 300 тисяч споживачів.

Як повідомлялося раніше, на ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» впроваджуються природоохоронні заходи, направлені на зниження впливу ТЕЦ на навколишнє природне середовище. На підприємстві здійснюється модернізація та вже досягнуто перших якісних результатів, зокрема встановлено сучасний електрофільтр на  котлі № 6, що дозволило у 80 разів зменшити викиди пилу з котла, будується фільтр на котлі №7, продовжується робота над будівництвом наступних електрофільтрів, розпочато роботу, щодо розробки проекту майбутньої рекультивації золошлаковідвалу та інше.