Для майбутніх теплоенергетиків на ТОВ «Євро-Реконструкція» пройшла екскурсія

Для майбутніх теплоенергетиків на ТОВ «Євро-Реконструкція» пройшла екскурсія

На ТОВ «Євро-Реконструкція» з екскурсією завітали студенти Київського енергетичного фахового коледжу. 

На початку екскурсії по підприємству учасники пройшли вступний інструктаж, під час якого спеціалісти з охорони праці ТЕЦ розповіли про історію, напрямки діяльності підприємства, специфіку виробництва та про небезпечні фактори, які можуть виникнути в разі надзвичайної ситуації.

Під час екскурсії майбутні теплоенергетики ознайомилися з теплоенергетичним устаткуванням і технологічним процесом виробництва електричної та теплової енергії.

У реальних умовах роботи великого підприємства студенти мали можливість побачити на власні очі, почутий на лекціях теоретичний матеріал, задати питання та закріпити вивчене.

Студенти Київського енергетичного фахового коледжу постійні гості нашого підприємства. Щороку практичні заняття для майбутніх енергетиків супроводжуються ознайомлювальними екскурсіями цехами нашої ТЕЦ.

ТОВ «Євро-Реконструкція» історична назва Дарницька ТЕЦ – 4 здійснює комбіноване виробництво теплової та електричної енергії та являється єдиним джерелом опалення і гарячої води для близько 300 тисяч споживачів, мешканців Дніпровського та Дарницького районів міста Києва, а саме масиви: Харківський, Соцмісто, Лівобережний, ДВРЗ.

Установча електрична потужність станції становить 160 МВт, теплова 1228 ГКалл на годину.