До Дня енергетика на ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” нагородили кращих працівників!

До Дня енергетика на ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” нагородили кращих працівників!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, оскільки, від неї залежить світло й тепло у наших оселях, стабільне функціонування промисловості, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

З нагоди професійного свята – Дня енергетика генеральний директор ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» В’ячеслав Селіванов привітав всіх працівників зі святом, побажав міцного здоров’я, родинного щастя та успіхів у професійній діяльності. Подякував колективу за високі результати роботи і добросовісну працю, професіоналізм та самовідданість. Та відзначив кращих співробітників Почесними грамотами та Грамотами ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

До вручення грамот долучилася Дніпровська районна державна адміністрація.  Привітати співробітників теплоелектроцентралі відзнаками від Дніпровської РДА завітав перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Васильович Сушінець разом з начальником управління житлово-комунального господарства Надією Романівною Косар.

Подякувавши спеціалістам ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за безперебійну роботу, за тепло та світло в оселях жителів району, побажали енергетикам міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, миру і благополуччя.