Гідравлічні випробування подовжено!

Термін проведення гідравлічних випробувань теплових мереж подовжено до 17 червня 2022 року. – ТОВ «Євро-Реконструкція»

Шановні споживачі!

Інформуємо вас, що при виконанні ремонтних робіт на обладнанні підживлення тепломереж підприємства виникли дефекти, для усунення яких потрібен додатковий час.

Відтак, термін проведення гідравлічних випробувань теплових мереж подовжено до 17 червня 2022 року. У тому числі, термін виконання ремонтних робіт подовжено через складнощі технологічного процесу усунення дефектів, виявлених під час проведення випробувань, а також труднощах придбання у військовий час комплектуючих частин.

Проведення даних обсягів ремонтних робіт на обладнанні внутрішніх тепломереж підприємства є життєво необхідним. Підприємство вимушено йде на такий крок, продовжуючи нести збитки, адже без виконання даних робіт включення мереж у роботу та стале проходження опалювального періоду 2022-2023 років неможливе.

Гаряче водопостачання до будинків, що перебувають у зоні обслуговування ТОВ «Євро-Реконструкція» буде відновлено після завершення виконання  робіт.

Перевірка і підготовка теплових мереж здійснюється традиційно щороку в міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на трубопроводах та забезпечити надійне постачання тепла і гарячої води до будинків в опалювальний сезон.

ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.