Інформація для споживачів про необхідність вчасно сплатити за спожиті послуги

Інформація для споживачів про необхідність вчасно сплатити за спожиті послуги

ТОВ «Євро-Реконструкція» у своїй діяльності має постійний виробничий технологічний процес. Для своєчасного початку та безперебійного проходження нового опалювального сезону в умовах осінньо-зимових навантажень, підприємству також необхідно вчасно та у повній мірі завершити ремонтну кампанію теплогенеруючого обладнання та здійснити закупівлю палива. Виконання даних заходів потребує акумуляції коштів, джерелом яких є платежі населення за отримані послуги.

Закликаємо наших споживачів бути відповідальними, адже від своєчасного платежу залежить безперебійне надання послуг, якісна підготовка до опалювального сезону та його вчасний старт!

Також нагадуємо, що разом із вартістю отриманих послуг споживачі можуть перераховувати запропоновані суми авансових коштів – рекомендований платіж. Таким чином знімаючи навантаження з сімейного бюджету взимку. Адже всі надходження, які отримує підприємство у вигляді рекомендованих авансових платежів зараховуються на їх особові рахунки, як передоплата за майбутні послуги. Рекомендований авансовий платіж є добровільним.

Сплатити за надані послуги з централізованого гарячого водопостачання та авансовий рекомендований платіж споживачі мають можливість наступними способами:

–        на сайтах платіжних онлайн-систем PortmoneEasypayPayHub за допомогою банківської картки;

–        через Особистий кабінет «Мій Дім.Особистий кабінет» на сайті ТОВ «Євро-Реконструкція» https://md.tec4.kiev.ua/login;

–        готівкою у будь-якій фінансовій установі: через касу або термінал;

–        за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку.